КСЕ ЛЕГИОН - ІІ відкритий фестиваль бойових мистецтв «Таврійський тигр», присвячений Дню Європи. - КСЕ ЛЕГИОН
 
 
 

Главное менюФорма авторизации

21 травня 2016 року в місті Мелітополі на літній естраді  Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка  прийшов ІІ відкритий фестиваль бойових мистецтв «Таврійський тигр», присвячений Дню Європи. Організаторами фестивалю були Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області та Громадська організація «Мелітопольська молодіжна  федерація традиційних стилів у-шу».

Фестиваль бойових мистецтв «Таврійський тигр» проводився  з метою:

- налагодження дружніх взаємовідносин щодо популяризації та розвитку  бойових мистецтв серед майстрів спортивних клубів та відповідних громадських організацій;

- залучення молоді до активного, здорового способу життя, змістовного дозвілля та запобігання поширенню соціальних хвороб у суспільстві;

- підвищення рівня спортивної майстерності, накопичення змагального досвіду спортсменів.

 Клуб Спортивних Единоборств «Легіон» прийняв участь в фестивалі з програмою показових виступів з Таеквон-До ИТФ. Також спортсмени різних стилів Айкідо, Ушу, Карате з клубів м. Мелітополя показували показові виступи та майстерність свого стилю. В фестивалі прийняли участь гості з спортивних клубів м. Запоріжжя та  м. Дніпропетровська.

22 травня фестиваль продовжився на території Заповідника «Кам’яна могила» - унікальній пам’ятці прадавнього мистецтва. Спортсмени представляли свої види спорту, та проводили майстер-класс для всіх бажаючих. Потім була культурна програма по заповіднику.

 

                                                                                                         Президент КСЕ «Легіон», тренер національної федерації Таеквон-До ИТФ

Вагеник В.М.