КСЕ ЛЕГИОН - Чемпіонат м. Запоріжжя серед дітей, юнаків та юніорів з Таеквон-До І.Т.Ф. "Ярмарка спорту" - КСЕ ЛЕГИОН
 
 
 

Главное менюФорма авторизации

В м. Запоріжжя  на території Дубового гаю 02.06.2018 р. відбувся щорічний фестиваль «Ярмарка спорту». Федерація Таеквон-До І.Т.Ф. Запорізької області прийняла участь в цьому фестивалі на рівні з іншими видами спорту. Був проведений чемпіонат м. Запоріжжя з Таеквон-До І.Т.Ф. серед дітей, юнаків та юніорів присвячений «Ярмарці спорту». Також спортсмени  Запорізькіх клубів «Ягуар» та «Прайд» прийняли участь в показових виступах з Таеквон-До І.Т.Ф.

         Клуб «Легіон» (м. Мелітополь та смт. Якимівка) в кількості 10 спортсменів також прийняли участь в змаганнях та зайняли 4 перших 5 других та 5 третіх місць.

        Перші місця зайняли: Панкратова Влада (спаринг), Ідрісова Аміна (спаринг), Романюта Олександр (туль), Шкуринський Микита (туль).

       Другі місця зайняли: Матвіенко Ганна (спаринг), Романюта Олександр (спаринг), Архіпов Максим (спаринг), Фучаджиев Данило (спаринг та тулі).

       Треті місця зайняли: Сагура Олександр (спаринг), Шкуринський Микита (спаринг), Мустафаєв Айдер (спаринг), Шеховцова Аліна (спаринг та тулі).