КСЕ ЛЕГИОН - Кубок Запорізької області - КСЕ ЛЕГИОН
 
 
 

Главное менюФорма авторизации

 

 

В м. Запоріжжя 27 жовтня відбувся Кубок Запорізької області з Таеквон-До ІТФ. В змаганнях прийняли участь 96 спортсменів: 47 клуб «Ягуар», 27 клуб «Прайд» та 22 наш клуб «Легіон». Змагання проводились по двом програмам тулі – комплексні вправи та спаринг по олімпійській системі з вибуванням після першої поразки. Спортсмени нашого клубу зайняли 18 перших, 6 других та 6 третіх місць.

        Перші місця зайняли: Кошель Сергій (туль і спаринг), Сергіенко Артем (туль і спаринг), Панкратова Влада (спаринг та 3 місце туль), Івахненко Іван(спаринг), Майнич Євген (спаринг), Душко Ілля (спаринг), Михайлов Кирило (спаринг), Бородіна Вікторія (туль та 2 місце спаринг), Кутікова Софія (спаринг та 3 місце туль), Павелко Ксенія (спаринг та туль), Решетова Валерія (спаринг та 2 місце туль), Шкуринський Микита (спаринг та туль), Гапєєв Микола(спаринг та туль).

       Другі місця зайняли: Задирака Ілля (спаринг та 3 місце туль), Чуприна Олег (спаринг), Перелигін Дмитро (спаринг), Даліщінський Артур (спаринг).

       Треті місця зайняли: Щербак Олексій (спаринг), Петрова Дарина (спаринг), Алексеєнко Максим (спаринг).

           За результатами змагань була сформована збірна запорізької області яка прийме участь в Кубку України в м. Харків в листопаді.

 

Президент клубу «Легіон», тренер національної федерації Таеквон-До ІТФ України, тренер збірної     В.М.Вагеник.

 

https://vk.com/club88897940?z=album-88897940_257944320