КСЕ ЛЕГИОН - Чепіонат Запорізької області 02.02.2019 - КСЕ ЛЕГИОН
 
 
 

Главное менюФорма авторизации

2 лютого 2019 р. в м. Запоріжжяв спорткомплексі технічного Університетувідбувся Чемпіонат Запорізької області з Таеквон-До І.Т.Ф. В змаганнях прийняли участь 94 спортсмена з м. Запоріжжя, 40 з клубу «Ягуар», 31 з клубу «Прайд», та 23 спортсмени з м. Мелітополь та смт.Якимівка з клубу «Легион». Змагання проходили за двома програмами тулі –комплексні вправи, та спаринг.

       Наші спортсмени зайняли 22 перших, 9 других та 8 третіх місць.

       Перші місця зайняли: Архипов Максим (тулі та спаринг),Бородіна Вікторія (тулі та спаринги), Буряк Владислав (спаринг та 3 місце тулі), Гапєєв Миколай (тулі та спаринги), Даліщінський Артур (спаринг та 2 місце тулі), Доценко Ганна (тулі та спаринг), Душко Ілля (спаринг та 3 місце тулі), Задирака Ілля (спаринг), Калачьов Микита (спаринг), Кошель Сергій (спаринг та тулі), Кутікова Софія (спаринг та 2 місце тулі), Майнич Евген (спаринг), Панкратова Владислава (спаринг), Решетова Валерія (спаринг та 2 місце тулі), Свістєльнік Ярослав (спаринг та 2 місце тулі), Сергієнко Артем (спаринг та 3 місце тулі),Чуприна Олег (спаринг та 3 місце тулі).

      Другі місця зайняли: Прийма Ярослав (спаринг), Перелигін Дмитро (спаринг),  Щербак Олексій (тулі та 3 місце спаринг),Пронін Денис (спаринг та 3 місце тулі), Михайлов Кирило (спаринг).

      Треті місця зайняли: Межлумян Гліб (спаринг та тулі).

      За результатами Чемпіонату буде сформована збірна області яка прийме участь в Чемпіонаті України в Лютому в м. Харків. В березні в м. Запоріжжя відбудеться Чемпіонат України серед учнів загальноосвітніх закладів.

Президент КСЕ «Легіон», тренер збірної Запорізької області національної федерації Таеквон-До І.Т.Ф. України В.М.Вагеник.