КСЕ ЛЕГИОН - Відкритий кубок СК Ягуар м.Запоріжжя 4-5 жовтня 2019 р. - КСЕ ЛЕГИОН
 
 
 

Главное менюФорма авторизации

5 жовтня 2019 р. в м. Запоріжжя відбувся відкритий кубок спортивного клубу «Ягуар» з Таеквон-До ІТФ серед дітей, юнаків та юніорів в спорткомплексі «Спорт Лайф». В змаганнях прийняли участь 274 спортсмени з 9 клубів м. Харків, м. Запоріжжя, м. Дніпро та м. Мелітополь і смт. Якимівка.

   40 суддів  працювали на 5 даянах, які напередодні 27-29 вересня в м. Київ проходили навчання в Всеукраїнському суддівському та тренерському семінарі.

   13 спортсменів клубу «Легіон» представляли м. Мелітополь, Мелітопольський район, смт. Якимівку  та Якимівський р-н. та зайняли 5 перших, 7 других, та 10 третіх місць. Наші спортсмени змагались в розділі спаринг та в розділі туль (формальні вправи).

   Перші місця зайняли: Кутікова Софія в розділі спаринг та 3 місце в розділі туль, Даліщінський Артур в розділі спаринг, Доценко Ганна в розділі спаринг і в розділі туль, Кінащук Катерина в розділі спаринг та 2 місце в розділі туль.

   Другі місця зайняли: Захарян Левон в розділі спаринг та в розділі туль, Янковський Тимофій в розділі спаринг та в розділі туль,Мороз Євгенія в розділі спаринг, Гроуда Максим в розділі туль.

   Треті місця зайняли: Пронін Денис в розділі спаринг та в розділі туль, Бабак Іван в розділі спаринг та в розділі туль, Зазуля Тимофій в розділі спаринг та в розділі туль, Панкратова Владислава в розділі спаринг та в розділі туль, Щербак Олексій в розділі спаринг.

    18-20 жовтня в м. Дніпро відбудеться Кубок України з Таеквон-До ІТФ серед дітей, юнаків та юніорів, тому ці змагання були підготовчими та виявили сильні та слабі місця в техніці та тактиці поєдинку спортсменів.