КСЕ ЛЕГИОН - Відкритий кубок СК Ягуар м.Запоріжжя 4-5 жовтня 2019 р. - КСЕ ЛЕГИОН
 
 
 

Главное менюФорма авторизации

5 жовтня 2019 р. в м. Запоріжжя відбувся відкритий кубок спортивного клубу «Ягуар» з Таеквон-До ІТФ серед дітей, юнаків та юніорів в спорткомплексі «Спорт Лайф». В змаганнях прийняли участь 274 спортсмени з 9 клубів м. Харків, м. Запоріжжя, м. Дніпро та м. Мелітополь і смт. Якимівка.

   40 суддів  працювали на 5 даянах, які напередодні 27-29 вересня в м. Київ проходили навчання в Всеукраїнському суддівському та тренерському семінарі.

   13 спортсменів клубу «Легіон» представляли м. Мелітополь, Мелітопольський район, смт. Якимівку  та Якимівський р-н. та зайняли 5 перших, 7 других, та 10 третіх місць. Наші спортсмени змагались в розділі спаринг та в розділі туль (формальні вправи).

   Перші місця зайняли: Кутікова Софія в розділі спаринг та 3 місце в розділі туль, Даліщінський Артур в розділі спаринг, Доценко Ганна в розділі спаринг і в розділі туль, Кінащук Катерина в розділі спаринг та 2 місце в розділі туль.

   Другі місця зайняли: Захарян Левон в розділі спаринг та в розділі туль, Янковський Тимофій в розділі спаринг та в розділі туль,Мороз Євгенія в розділі спаринг, Гроуда Максим в розділі туль.

   Треті місця зайняли: Пронін Денис в розділі спаринг та в розділі туль, Бабак Іван в розділі спаринг та в розділі туль, Зазуля Тимофій в розділі спаринг та в розділі туль, Панкратова Владислава в розділі спаринг та в розділі туль, Щербак Олексій в розділі спаринг.

    18-20 жовтня в м. Дніпро відбудеться Кубок України з Таеквон-До ІТФ серед дітей, юнаків та юніорів, тому ці змагання були підготовчими та виявили сильні та слабі місця в техніці та тактиці поєдинку спортсменів.

Комментарии   

0 #1 KoLymoN 19.10.2019 12:10
California College of the Arts offers affordable accommodations in San CCA Students interested in summer housing please visit CCA Summer Housing. our organization with prompt and professional assistance with our SF housing needs.
Housing assistance for college students
Цитировать

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить