КСЕ ЛЕГИОН - Кубок України федерації Таеквон-До І.Т.Ф. серед дітей та юнаків - КСЕ ЛЕГИОН

Главное меню

Форма авторизации

З 18 по 20 жовтня 2019 р. в місті Дніпро пройшов Кубок України федерації Таеквон-До І.Т.Ф. серед дітей та юнаків.  1254  кращі спортсмени зі всієї України змагались за право бути найкращими в своїх вікових та вагових категоріях по програмам спаринг та туль (комплексні вправи).

Кубок за 1 місце зайняла ДЮСШ №24 місто Київ яка представила на змагання 171 спортсмена. Кубок за 2 місце зайняла Черкаська область - 89 спортсменів. Кубок за 3 місце зайняла Харківська область -155 спортменів.

Спортсмени Запорізької області клуби «Легіон», «Прайд» та «Ягуар» всього зайняли 5 других та 9 третіх місць з 29 представлених спортсменів.

Спортсмени клубу «Легіон» м. Мелітополь та смт. Якимівка зайняли 3 других та 4 третіх місця із 9 представлених на кубок учасників.

Бородіна Вікторіязайняла 2 місце по спарингу та 3 місце за тулі, Кутікова Софія зайняла 2 місце по спарингу, Доценко Ганна зацняла 2 місце по спарингу та 3 місце по тулям. Михайлов Кирило и Мороз Євгенія  зайняли  3 місце по спарингу .

Змагання проводились на 7 доянах, розпочинались о 9 годині ранку і закінчувались 10 години вечора. Поєдинки  були складні, до перемоги спортсменам необхідно було виграти до 6 боїв. Хорошу тактику боя показали Даліщинський Артур та Буряк Владислав, отримали перемоги, але до півфінальних поєдинків не дійшли.