КСЕ ЛЕГИОН - Кубок Запорізької області з Таеквон-До І.Т.Ф. - КСЕ ЛЕГИОН
 
 
 

Главное менюФорма авторизации

   03.11.2019 р. в м. Запоріжжя відбувся Кубок Запорізької області з Таеквон-До І.Т.Ф.

   В Змаганнях прийняли участь спортсмени Запорізьких клубів «Прайд» (36 учасників), «Ягуар» (62 учасника), та клуб «Легіон» (19 учасників) м. Мелітополь та смт. Якимівка.

   Змагання проводились за двома програмами туль (формальні вправи) та спаринг. Проводився відбір спортсменів які будуть представляти Запорізьку область на Кубу України що відбудеться в м. Черкаси в листопаді.

   Наші спортсмени зайняли 14 перших, 5 других та 9 третіх місць.

   Перші місця зайняли: Алексєєнко Максим (спаринг), Сергієнко Артем серед Iданів (спаринг та 3 місце туль), Майнич Євген серед Iданів (спаринг), Кошель Сергій середIданів (спаринг та туль), Кінащук Катерина (спаринг), Захарян Левон (спаринг), Доценко Ганна (спаринг та туль), Бокій  Олександра (спаринг та 3 місце туль), Краснодєд Софія (спаринг та 3 місце туль), Решетова Валерія серед Iданів (спаринг та 2 місце туль), Свістєльнік Ярослав (спаринг), Янковський Тимофій (спаринг та 3 місце туль).

   Другі місця зайняли: Гапєєв Миколай (спаринг), Паршин Володимир (спаринг та туль), Буряк Владислав (туль та 3 місце спаринг).

   Треті місця зайняли: Гроуда Максим (спаринг), Архіпов Максим (спаринг), Коцовський Данііл (спаринг), Парахін Микола (спаринг).

   Тренер національної категорії, президент клубу «Легіон» Вагеник В.М.