КСЕ ЛЕГИОН - Кубок Запорізької області з Таеквон-До І.Т.Ф. 03.10.2020 - КСЕ ЛЕГИОН
 
 
 

Главное менюФорма авторизации

 

3 жовтня 2020 року в м. Запоріжжя на базі спорткомплексу  Національного Університету «Запорізька політехніка» відбувся Кубок Запорізької області з Таеквон – До І.Е.Ф. В змаганнях прийняли учать 94 спортсмени з м. Запоріжжя ( клуб «Ягуар» та клуб «Прайд» ), м. Мелітополя і смт. Якимівка (клуб «Легіон»).

З нашого клубу «Легіон» прийняли участь 22 спортсмени які зайняли 18 перших, 10 других та 10 третіх місць.

Перші місця зайняли: Бородіна Вікторія (туль та спаринг), Бабак Іван (спаринг та 3 місце туль), Доценко Ганна (туль та спаринг), Дмітрієв Руслан (спаринг), Кінащук Катерина (спаринг та 2 місце туль), Кошель Сергій (спаринг та 2 місце туль), Пандурська Анастасія (спаринг, та 3 місце туль, 2 місце спаринг), Парахін Микола ( спаринг та 3 місце туль), Паршин Володимир ( спаринг та туль), Пронін Денис (спаринг та 3 місце туль), Решетова Валерія (спаринг та туль), Свістєльнік Ярослав (спаринг та 3 місце туль), Сергієнко Артем (спаринг та туль), Макарова Софія (спаринг та 2 місце туль).

Другі місця зайняли: Єсипенко Єгор (спаринг), Гапєєв Миколай (спаринг та туль), Гроуда Максим (спаринг), Німаніхін Євген (спаринг).

Треті місця зайняли: Янковський Тимофій (спаринг), Краснодєд Софія (спаринг), Захарян Левон (спаринг та туль).

Тренер національної федерації Таеквон-До І.Т.Ф. президент клубу «Легіон» В.М.Вагеник.