КСЕ ЛЕГИОН - Наши достижения - КСЕ ЛЕГИОН
 
 
 

Главное менюФорма авторизации

  26 квітня 2014 р. в місті Дніпропетровськ відбувся відкритій чемпіонат  Дніпропетровської області Національної федерації Таеквон-до ІТФ України з ТАЕКВОН-ДО ІТФ. Змагання проводились серед дітей, юнаків та юніорів  з метою популяризації та розвитку Таеквон-до ІТФ на Україні, відбіру найсильніших спортсменів, залучення молоді до сестиматичних занять спортом та пропаганда здорового способу життя.
 

ВИДЕО

 

      Вісім спортсменів  Клубу Спортивних Єдиноборств «Легіон», офіційного представника Національної федерації  Таеквон-до ІТФ України  на території  Запорізької області, прийняли участь у чемпіонаті та зайняли 4 перших, 4 других та 4 третіх місця.

      Перші місця зайняли:  Шахмаєв Денис  (смт. Якимівка) по програмі тулі (комплексні вправі) та по програмі спаринг в в.к. понад  37 кг., та Майнич  Евген  (смт. Якимівка) по програмі тулі (комплексні вправі) та по програмі спаринг в в.к. до 30 кг.

      Другі місця зайняли: Кошель Сергій (смт. Якимівка) по програмі спаринг в в.к. понад  55 кг.,  Пилипчук Руслан  (с.Радивонівка  Якимівського району) по програмі спаринг в в.к. до 35 кг.,та Чернишова Карина (смт. Якимівка) по програмі  тулі (комплексні вправі) та по програмі спаринг в в.к. до 38 кг.

Подробнее...

15  марта 2014 в  г. Мелитополе  на базе спорткомплекса  «Мелком»  пошёл открытый чемпионат города Мелитополя по кикбоксингу версии WPKA.


Клуб Спортивных Единоборств «Легион» активно принял участие в этих соревнованиях. Молодые спортсмены ,наравне со старшими , впервые попробовали свои силы в разделах семи и лайт контакт.

Первые места заняли:

    Иванов Данил (разделы семи и лайт контакт), Гарькавый Роман (разделы семи и лайт контакт), Аметка Зинур (раздел семи контакт), Селевич Андрей (раздел семи контакт), Кошель Сергей (разделы семи и лайт контакт), Руффулаев Магоммед (раздел семи контакт), Ободовский Дмитрий (разделы семи и лайт контакт), Никишын Антон (раздел семи  контакт), Игнатенко Ева (разделы семи и лайт контакт) тренер спортсменов Вагеник В.Н.
Энгель Евгений (разделы семи и лайт контакт) тренер Баранников М.Л.
Самсонов Иван (раздел  лайт контакт), Долгих Анна (раздел  лайт контакт) тренер Самсонов И.И.

Подробнее...

Чемпіонат Дніпропетровської області Національної федерації Таеквон-до ІТФ України

22-23 лютого 2014 р. в місті Дніпропетровськ відбувся відкритій чемпіонат області Національної федерації Таеквон-до ІТФ України. Змагання проводились серед дітей, юнаків та юніорів  з метою популяризації та розвитку Таеквон-до ИТФ на Україні, відбіру найсильніших спортсменів, залучення молоді до сестиматичних занять спортом та пропаганда здорового способу життя.

      Спортсмени Клубу Спортивних Єдиноборств «Легіон», офіційного представника Національної федерації  Таеквон-до ІТФ України  на території  Запорізької області, прийняли участь у чемпіонаті та зайняли 2 перших, 2 других та 3 третіх місця.

      Перші місця зайняв Іванов Данило (смт. Якимівка) по програмі тулі (комплексні вправі) та по програмі спаринг в в.к. до 63 кг.

      Другі місця зайняли Ігнатенко Ева (м. Мелітополь) по програмі спаринг в в.к. до 50 кг., та Гарькавий Роман (с. Великатернівка Якимівського району) по програмі спаринг в в.к. до 45 кг.

     Треті місця зайняли Гаращенко Ірина (м. Мелітополь) по програмі спаринг в в.к. до 55 кг., та по програмі тулі (комплексні вправі), та Лупачьов Максим (с. Аннівка Якимівського району) по програмі спаринг в в.к. до 30 кг.

Подробнее...

13-15 грудня 2013 року в місті Одеса пройшов Кубок України по Таеквон-До  Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.

В змаганнях прийняли участь 250 спортсменів з різних регіонів України а також з Молдовії та Болгарії.  Кубок проводився в особистому заліку по олімпійській системі з вибуванням після першої поразки.  Змагання проводились з двох видів програми в індивідуальній та командній першості.  Для участі в індивідуальних змаганнях спортсмени були поділені на два дивізіони згідно кваліфікаційних рівнів.

Запорізьку область на цьому Кубку представляли два клуба СК Святослав  (м. Запоріжжя) та КСЄ Легіон (смт. Якимівка).  Якимівська команда складалась з 8 спортсменів пятеро з яких зайняли призові місця в індивідуальному  змаганні по мацогі (спаринг).

Перше місце зайняв Пилипчук  Руслан  в в.к. до 30 кг.

Друге місце зайняли Калініченко Ілля в в.к. до 45 кг., та Комаренко Олег в в.к. до 50 кг .

Трете місце зайняли Іванов Данило в в.к. до 60 кг., та Братищенко Микита в в.к. до 50 кг.

Подробнее...

30.11.2013 в м. Мелітополь пройшла Відкрита першість Мелітопольського відділення ДЮСШ «Дінамо» з кікбоксінгу W.P.K.A.  по підрозділам семі контакт та лайт контакт.

     Команда Якимівського клубу спортивних єдиноборств «Легіон» прийняла участь у цих змаганнях.  Дванадцять наших спортсменів зайняли 13 перших та 7 других місць.

    Перші місця зайняли: Лупачьов Костянтин в підрозділах семі та лайт контакт (в.к. 35кг.), Лупачьов Максим в підрозділах семі та лайт контакт (в.к. 29кг.), Шендрик Данило в підрозділах семі та лайт контакт (в.к. 25кг.), Григорьєв Валерій в підрозділі семі  контакт (в.к. 33кг.), Руфуллаев Магоммед в підрозділі  лайт контакт (в.к. 34кг.), Гарькавий Роман в підрозділі лайт контакт (в.к. 44кг.), Ободовський  Дмитро в підрозділі  лайт контакт (в.к. 26кг.), Іванов Данило в підрозділах семі та лайт контакт (в.к. 59кг.), Гвоздєв Олександр в підрозділі семі  контакт (в.к. 39кг.).

    Другі місця зайняли: Гвоздєв Олександр в підрозділі лайт  контакт (в.к. 39кг.), Григорьєв Валерій в підрозділі лайт  контакт (в.к. 33кг.), Крутило Микита в підрозділі лайт  контакт (в.к. 27кг.), Усольцев Артем в підрозділах семі та  лайт  контакт (в.к. 54кг.), Шестаков Денис в підрозділах семі та  лайт  контакт (в.к. 35кг.).

Подробнее...