КСЕ ЛЕГИОН - Першість Запорізької області з Таеквон-До (ІТФ) - КСЕ ЛЕГИОН

Главное меню

Форма авторизации

24.03.2013 р. Якимівські спортсмени, представники Клуба Спортивних Єдиноборств «Легіон» прийняли участь в Першості Запорізької області з Таеквон-До (ІТФ).

Першість проводилась вперше в м. Запоріжжя на базі спортивного клубу «Св’ятослав». Хочеться відзначити високій рівень організації змагань керівниками клубу Зорба С.С., Галенко Ю.І., Плетень Б.Б., а також підготовленість і кваліфікаційний рівень суддівської команди. Змагання проходили по програмам спарринг (мацогі), туль (комплексні вправи). Призові місця були відзначені ексклюзивними медалями та дипломами відповідних рівнів.

Видео

23 наших спортсменів привезли  11 золотих, 11 срібних медалей та 7 третіх місць. Всього на змаганнях приймали участь  близько 60 спортсменів.

Перші місця  зайняли: Іванов Данило по програмі спарринг та 3 місце по програмі туль; Сергіенко Артем по програмі спарринг та 1 місце по програмі туль; Дідух Олексій по програмі спарринг та 1 місце по програмі туль; Гарькавий Роман по програмі спарринг; Распопов Сергій по програмі спарринг; Ніколова Ольга програмі спарринг, 2 місце програмі спарринг  та 3 місце по програмі туль (тренер спортсменів Вагеник В.М.); Саввов Микита по програмі спарринг; Казакевич Микита по програмі спарринг; Пилипчук Руслан по програмі спарринг (тренер спортсменів Баранников М.Л.).

Другі місця  зайняли: Калініченко Ілля по програмі спаринг та по програмі туль; Гвоздев Олександр по програмі туль та 3 місце по програмі спаринг; Петрик Олександр по програмі спаринг; Шендрик Данило по програмі спаринг; Скрябін Владислав по програмі спаринг та 3 місце по програмі спаринг; Руфуллаев Магоммед по програмі туль; Усольцев Артем по програмі спаринг (тренер спортсменів Вагеник В.М.); Енгель Евгеній по програмі спаринг; Кардашов Анатолій по програмі спаринг (тренер спортсменів Баранников М.Л.).

Треті місця  зайняли: Тімонін Дмитро по програмі спаринг; Давидкін Олексій по програмі спаринг (тренер спортсменів Вагеник В.М.); Шкуринський Микита по програмі спаринг (тренер Баранников М.Л.).