КСЕ ЛЕГИОН - Першість Мелітопольського відділення ДЮСШ «Дінамо» з кікбоксінгу W.P.K.A. - КСЕ ЛЕГИОН
 
 
 

Главное менюФорма авторизации

30.11.2013 в м. Мелітополь пройшла Відкрита першість Мелітопольського відділення ДЮСШ «Дінамо» з кікбоксінгу W.P.K.A.  по підрозділам семі контакт та лайт контакт.

     Команда Якимівського клубу спортивних єдиноборств «Легіон» прийняла участь у цих змаганнях.  Дванадцять наших спортсменів зайняли 13 перших та 7 других місць.

    Перші місця зайняли: Лупачьов Костянтин в підрозділах семі та лайт контакт (в.к. 35кг.), Лупачьов Максим в підрозділах семі та лайт контакт (в.к. 29кг.), Шендрик Данило в підрозділах семі та лайт контакт (в.к. 25кг.), Григорьєв Валерій в підрозділі семі  контакт (в.к. 33кг.), Руфуллаев Магоммед в підрозділі  лайт контакт (в.к. 34кг.), Гарькавий Роман в підрозділі лайт контакт (в.к. 44кг.), Ободовський  Дмитро в підрозділі  лайт контакт (в.к. 26кг.), Іванов Данило в підрозділах семі та лайт контакт (в.к. 59кг.), Гвоздєв Олександр в підрозділі семі  контакт (в.к. 39кг.).

    Другі місця зайняли: Гвоздєв Олександр в підрозділі лайт  контакт (в.к. 39кг.), Григорьєв Валерій в підрозділі лайт  контакт (в.к. 33кг.), Крутило Микита в підрозділі лайт  контакт (в.к. 27кг.), Усольцев Артем в підрозділах семі та  лайт  контакт (в.к. 54кг.), Шестаков Денис в підрозділах семі та  лайт  контакт (в.к. 35кг.).


   Підготував спортсменів тренер В.М.Вагеник.


 

Президент КСЄ «Легіон»  В.М. Вагеник