КСЕ ЛЕГИОН - Кубок України по Таеквон-До - КСЕ ЛЕГИОН
 
 
 

Главное менюФорма авторизации

13-15 грудня 2013 року в місті Одеса пройшов Кубок України по Таеквон-До  Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.

В змаганнях прийняли участь 250 спортсменів з різних регіонів України а також з Молдовії та Болгарії.  Кубок проводився в особистому заліку по олімпійській системі з вибуванням після першої поразки.  Змагання проводились з двох видів програми в індивідуальній та командній першості.  Для участі в індивідуальних змаганнях спортсмени були поділені на два дивізіони згідно кваліфікаційних рівнів.

Запорізьку область на цьому Кубку представляли два клуба СК Святослав  (м. Запоріжжя) та КСЄ Легіон (смт. Якимівка).  Якимівська команда складалась з 8 спортсменів пятеро з яких зайняли призові місця в індивідуальному  змаганні по мацогі (спаринг).

Перше місце зайняв Пилипчук  Руслан  в в.к. до 30 кг.

Друге місце зайняли Калініченко Ілля в в.к. до 45 кг., та Комаренко Олег в в.к. до 50 кг .

Трете місце зайняли Іванов Данило в в.к. до 60 кг., та Братищенко Микита в в.к. до 50 кг.

Також добре проводив поєдинки  Руфуллаев Магоммед  в в.к. до 40 кг., перший бій виграв. В поєдинку з наступним противником отримав поразку з незначною перевагою противника. Тому дійшов тільки до 4 місця.

Всі переможці показали відмінну техніку та майстерність володіння  спарингом Таеквон-До ИТФ. Відзначився в пів фіналі Комаренко Олег відправивши свого противника в нокаут після атаки ногою в голову.

Заняті місця порадували тренерів спортсменів Вагеника В.М. та Баранникова М.Л.

Після змагань спортсмени були на прогулянці на берегу чорного моря  та в памятних місцях Одеси.

 

 

Президент КСЕ Легіон                       Вагеник В.М.