КСЕ ЛЕГИОН - Чемпіонат Дніпропетровської області Національної федерації Таеквон-до ІТФ України - КСЕ ЛЕГИОН
 
 
 

Главное менюФорма авторизации

Чемпіонат Дніпропетровської області Національної федерації Таеквон-до ІТФ України

22-23 лютого 2014 р. в місті Дніпропетровськ відбувся відкритій чемпіонат області Національної федерації Таеквон-до ІТФ України. Змагання проводились серед дітей, юнаків та юніорів  з метою популяризації та розвитку Таеквон-до ИТФ на Україні, відбіру найсильніших спортсменів, залучення молоді до сестиматичних занять спортом та пропаганда здорового способу життя.

      Спортсмени Клубу Спортивних Єдиноборств «Легіон», офіційного представника Національної федерації  Таеквон-до ІТФ України  на території  Запорізької області, прийняли участь у чемпіонаті та зайняли 2 перших, 2 других та 3 третіх місця.

      Перші місця зайняв Іванов Данило (смт. Якимівка) по програмі тулі (комплексні вправі) та по програмі спаринг в в.к. до 63 кг.

      Другі місця зайняли Ігнатенко Ева (м. Мелітополь) по програмі спаринг в в.к. до 50 кг., та Гарькавий Роман (с. Великатернівка Якимівського району) по програмі спаринг в в.к. до 45 кг.

     Треті місця зайняли Гаращенко Ірина (м. Мелітополь) по програмі спаринг в в.к. до 55 кг., та по програмі тулі (комплексні вправі), та Лупачьов Максим (с. Аннівка Якимівського району) по програмі спаринг в в.к. до 30 кг.

З перемогою завершили бої Скрябін Владислав та Лупачьов Максим, але не дійшли до призових місць . В  змаганнях приймали участь 320  кращих спортсменів з клубів м. Дніпропетровська. Гарну техніку боя та комплексні вправи показав Сергієнко Артем , але не дійшов до призових місць.

Підготував спортсменів президент КСЄ «Легіон» В.М.Вагеник