КСЕ ЛЕГИОН - Чемпіонат Дніпропетровської області Таеквон-до ІТФ - КСЕ ЛЕГИОН
 
 
 

Главное менюФорма авторизации

  26 квітня 2014 р. в місті Дніпропетровськ відбувся відкритій чемпіонат  Дніпропетровської області Національної федерації Таеквон-до ІТФ України з ТАЕКВОН-ДО ІТФ. Змагання проводились серед дітей, юнаків та юніорів  з метою популяризації та розвитку Таеквон-до ІТФ на Україні, відбіру найсильніших спортсменів, залучення молоді до сестиматичних занять спортом та пропаганда здорового способу життя.
 

ВИДЕО

 

      Вісім спортсменів  Клубу Спортивних Єдиноборств «Легіон», офіційного представника Національної федерації  Таеквон-до ІТФ України  на території  Запорізької області, прийняли участь у чемпіонаті та зайняли 4 перших, 4 других та 4 третіх місця.

      Перші місця зайняли:  Шахмаєв Денис  (смт. Якимівка) по програмі тулі (комплексні вправі) та по програмі спаринг в в.к. понад  37 кг., та Майнич  Евген  (смт. Якимівка) по програмі тулі (комплексні вправі) та по програмі спаринг в в.к. до 30 кг.

      Другі місця зайняли: Кошель Сергій (смт. Якимівка) по програмі спаринг в в.к. понад  55 кг.,  Пилипчук Руслан  (с.Радивонівка  Якимівського району) по програмі спаринг в в.к. до 35 кг.,та Чернишова Карина (смт. Якимівка) по програмі  тулі (комплексні вправі) та по програмі спаринг в в.к. до 38 кг.

     Треті місця зайняли:  Легкий Олексій  (м. Мелітополь) по програмі спаринг в в.к. до 35 кг., та по програмі тулі (комплексні вправі),  Шестаков Денис (смт. Якимівка) по програмі спаринг в в.к. до 40 кг., та Тімонін Дмитро (смт. Якимівка) по програмі спаринг в в.к. до 22 кг.

 

    Спортсмени були нагороджені медалями та дипломами відповідних степенів від Дніпропетровської обласної державної адміністрації департаменту фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді.

    В  змаганнях приймали участь  понад  150  кращих спортсменів з клубів  м. Дніпропетровська.

Підготували спортсменів президент КСЄ «Легіон» В.М.Вагеник (смт Якимівка, м. Мелітополь) та М.Л.Баранников (с. Радивонівка  Якимівського р-н.).