КСЕ ЛЕГИОН - Чемпіонат м.Харкова з Таеквон-До (ІТФ) - КСЕ ЛЕГИОН
 
 
 

Главное менюФорма авторизации

Чемпіонат м.Харкова з Таеквон-До (ІТФ)

16-17.02.2013 р. Якимівські спортсмени, представники Клуба Спортивних Єдиноборств «Легіон» прийняли участь в відкритому Чемпіонаті м. Харкова з Таеквон-До (ІТФ).
11 наших спортсменів привезли 5 золотих, 2 срібні , 3 бронзові медалі та трете місце з програми командний туль. Всього на змаганнях приймали участь 430 спортсменів. Змагання проходили по програмам спаринг (мацогі), туль (комплексні вправи) особистий, туль командний, спецтехніка, командний мацогі.

Перші місця по програмі спаринг зайняли: Калініченко Ілля , в в.к. до 42 кг.; Сергієнко Артем в в.к. до 35 кг.; Комаренко Олег в в.к. до 47 кг.; Петрик Олександр в в.к. до 45 кг. (тренер спортсменів Вагеник В.М.) ; та Касимова Аліна в в.к. до 35 кг. (тренер Баранников М.Л.).

Другі місця зайняли: Енгель Евгеній по програмі спаринг в в.к. до 30 кг. (тренер Баранников М.Л.) та Калініченко Ілля по програмі туль (тренер Вагеник В.М.).
Треті місця зайняли: Гарькавий Роман по програмі спаринг в в.к. до 40 кг. (тренер Вагеник В.М.) та Казакевич Микита по програмі спаринг в в.к. до 25 кг. та по програмі туль (тренер Баранников М.Л.).

Трете місце по програмі командний туль завоювала наша команда «Легіон» в складі капітан - Сергієнко Артем, та Калініченко Ілля, Казакевич Микита, Пилипчук Руслан, Саввов Микита.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить